سانتریفیوژ


سانتریفیوژ یونیورسال


سانتریفیوژ یونیورسال دستگاهی است که در آزمایشگاه ها جهت استفاده های عمومی برای جدا سازی اجزای ترکیب (مخلوط) در مایعات و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. مکانیسم این دستگاه چرخش حول یک محور ثابت و جدا کردن اجزا با استفاده از نیروی گریز از مرکز می‌باشد.

 

 

ادامه مطلب سانتریفیوژ یونیورسال


سانتریفیوژ یخچالدار


ازاین دستگاه در آزمایشگاه‌های شیمی، مهندسی مواد، پلیمر، تشخیص طبی و... جهت جدا سازی اجزای ترکیب (مخلوط) نمونه مایع و رسوب ذرات آن که به دما حساس هستند استفاده می‌شود.
در این دستگاه نیز مثل همه سانتریفیوژها، جدا سازی به وسیله نیروی گریز از مرکز، بعلت تفاوت چگالی ذرات انجام می‌گیرد.

 

 

 


سانتریفیوژ P.R.P


این دستگاه برای تهیه پلاکت خون جهت تزریق به بیمار( متقاضی ) در کلنیک‌های زیبایی پوست، کاشت مو، ترمیم زخم‌های قدیمی و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه نیز مانند بقیه سانتریفیوژها از نیروی گریز از مرکز، برای حصول نتیجه استفاده کننده بهره می‌گیرد.

 

 

 


سروفیوژ


دستگاه سروفیوژ برای تهیه پلاکت خون جهت تزریق به بیمار(متقاضی) در کلنیک‌های زیبایی پوست، کاشت مو، ترمیم زخم‌های قدیمی و... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

 


میکرو سانتریفیوژ  و   میکروسانتریفیوژ یخچالدار


 میکروسانتریفیوژ دستگاهی است که در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی، تشخیص طبی و ... برای استفاده از میکروتیوب‌ها که حاوی مقدار کمی خون (جهت تحقیقات) می‌باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

 


سانتریفیوژ میکروهماتوکریت


سانتریفیوژ میکرو هماتوکریت دستگاهی است که از آن برای تشخیص میزان هماتوکریت موجود در خون، در آزمیشگاه‌های تشخیص طبی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

 


سانتریفیوژ شیر


سانتریفیوژ شیر(ژربر) دستگاهی است که از آن برای تشخیص میزان چربی موجود در شیر، در آزمایشگاه‌های صنایع لبنی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

 


Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this