معرفی شرکت پارس آزما:

شرکت پارس آزما، اولین کارخانه بزرگ تولید انواع تجهیزات آزمایشگاهی مطابق با استانداردهای جهانی در ایران، با حدود سی سال سابقه درخشان در خدمت آزمایشگاهیان بزرگوار کشور عزیزمان بوده و با بهره مندی از نظرات و پیشنهادات صاحب نظران علم و صنعت، اساتید علوم آزمایشگاهی، مدیران محترم آزمایشگاه‌ها و با برخورداری از وجود پرسنل مجرب، متخصص و کار آزموده وتحقیق و تفرس و استفاده از ماشین آلات پیشرفته و هم گام با تکنولوژی روز دنیا، در این زمینه یکی از موفق ترین شرکت ها که محصولاتش از کیفیت بسیار بالا برخوردار است، در بین مصرف کنندگان گرامی مطرح می باشد.

اینک یکبار دیگر به خود می بالد که موفق شده تا تاییدیه همکار سازمان محترم استاندارد را در خصوص آزمون شیشه های دو یا چند جداره دریافت دارد و در این راستا نیز در خدمت آزمایشگاه های محترم تولید کنندگان شیشه های دو و چند جداره باشد.

امید وطید از ساحت قدس مجید چنان است که بتوانیم در این مرحله نیز، موفق گردیم.

ضمنا شرکت پارس آزما، دستگاه های مورد نیاز آزمایشگاه های تولید کنندگان محترم شیشه های دو یا چند جداره را مطابق با استاندارد 8521 و 8522 با کیفیت بسیار بالا، قیمت مناسب و با استفاده از قطعات آلمانی تولید و با گارانتی و خدمات پس از فروش، در اختیار متقاضیان ارجمند قرار می دهد.

دستگاه‌های آزمون تعیین نقطه برفک

نقطه برفک

هدف از انجام آزمون نقطه برفک، بررسی میزان رطوبت موجود در فاصله هوایی شیشه های چند جداره است. بدین صورت که سطح خارجی شیشه را به صورت موضعی سرد می نمایند، سرد کردن سطح خارجی شیشه موجب می شود که دمای سطح داخلی(فاصله هوایی شیشه) نیز کاهش پیدا کند.


دستگاه آزمون پایداری در برابر محیط هایی با رطوبت بالا

محیط با رطوبت بالا

برای تشخیص پایداری شیشه ها در برابر رطوبت بالا، به محفظه یا اطاقکی با دما و رطوبت قابل کنترل، که تعداد مشخصی از نمونه ها را درون خود جا می دهد، احتیاج است. در صورتی کهدستگاه آزمون چرخه های آب و هوای تسریع شده

دستگاه آزمون چرخه های آب و هوای تسریع شده

برای تشخیص مقاومت شیشه ها در برابر شرایط سخت آب و هوایی به صورت تسریع شده، از دستگاهی استفاده می شود که شیشه های چند جداره روی آن نصب شده و از یک طرف در معرض چرخه آب و هوایی با رنج دمایی مشخص شده در

دستگاه‌های مه گرفتگی

مه گرفتگی

دستگاهی که برای آزمون مه گرفتگی استفاده می شود، شامل جعبه ای است که آزمونه ها را داخل آن در فاصله معینی از یک لامپ خورشیدی قرار می دهند. هم چنین برای مشاهده آسان تر رسوب، صفحه ای سرد به وسط طرف دیگر .